SWF-0.85-680
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWF-0.85-680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWF-0.85-680
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM
Ngā Rauemi: SWF-0.85-680.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWF-0.85-680
Tau Wae SWF-0.85-680 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28000 pcs Pepa Raraunga SWF-0.85-680.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.689" L x 0.669" W (17.50mm x 17.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SW
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa SWF0.85680
TE2022
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 680µH Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Toroidal Inductor 850mA 1.25 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max Whakatauranga onamata 850mA