SSL015PC2DC012N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
SSL015PC2DC012N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSL015PC2DC012N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 15POS 30AWG 12 INCHES
Ngā Rauemi: SSL015PC2DC012N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 769 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSL015PC2DC012N
Tau Wae SSL015PC2DC012N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG 15POS 30AWG 12 INCHES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 769 pcs Pepa Raraunga SSL015PC2DC012N.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa DUALOBE, Nanonics Pitch - Hononga -
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 2-1589455-7
2-1589455-7-ND
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 15
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa 1.00' (304.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)