SSL015PC2DC008N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
SSL015PC2DC008N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSL015PC2DC008N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 15POS 30AWG 8IN
Ngā Rauemi: SSL015PC2DC008N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 492 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 492 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSL015PC2DC008N
Tau Wae SSL015PC2DC008N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG 15POS 30AWG 8IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 492 pcs Pepa Raraunga SSL015PC2DC008N.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa DUALOBE, Nanonics Pitch - Hononga -
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 2-1589455-5
2-1589455-5-ND
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 15
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 0.667' (203.20mm, 8.00")