SQF-P25S4-8G-P9C
Hua Hua
Tau Wae: SQF-P25S4-8G-P9C
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua SSD 8GB SLC 2.5" 3.3V/5V
Ngā Rauemi: SQF-P25S4-8G-P9C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQF-P25S4-8G-P9C
Tau Wae SQF-P25S4-8G-P9C Kaihanga Advantech
Whakaahuatanga SSD 8GB SLC 2.5" 3.3V/5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1027 pcs Pepa Raraunga SQF-P25S4-8G-P9C.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V, 5V
Momo - Tere - Tuhia 55MB/s
Tere - Pānuihia 65MB/s Rahi / Rahi -
Raupapa SQF-P25 P9 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi FLASH - NAND (SLC)
Rahi Mahara 8GB Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka 2.5"
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 8GB FLASH - NAND (SLC) 2.5" 3.3V, 5V Anei - Max 210mA