SQF-P25S4-4G-P9E
Hua Hua
Tau Wae: SQF-P25S4-4G-P9E
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua SSD 4GB SLC 2.5" 3.3V/5V
Ngā Rauemi: SQF-P25S4-4G-P9E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQF-P25S4-4G-P9E
Tau Wae SQF-P25S4-4G-P9E Kaihanga Advantech
Whakaahuatanga SSD 4GB SLC 2.5" 3.3V/5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1187 pcs Pepa Raraunga SQF-P25S4-4G-P9E.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V, 5V
Momo - Tere - Tuhia 55MB/s
Tere - Pānuihia 65MB/s Rahi / Rahi -
Raupapa SQF-P25 P9 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi FLASH - NAND (SLC)
Rahi Mahara 4GB Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka 2.5"
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 4GB FLASH - NAND (SLC) 2.5" 3.3V, 5V Anei - Max 210mA