ATS-10C-141-C3-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10C-141-C3-R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATS-10C-141-C3-R0
Kaihanga / Waitohu: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Whakaahuatanga hua HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412
Ngā Rauemi: ATS-10C-141-C3-R0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATS-10C-141-C3-R0
Tau Wae ATS-10C-141-C3-R0 Kaihanga Advanced Thermal Solutions, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 23431 pcs Pepa Raraunga ATS-10C-141-C3-R0.pdf
Whānui 1.181" (30.00mm) Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 15.90°C/W @ 100 LFM
Te roa 1.181" (30.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.394" (10.00mm) Taimana -