ATS-10C-141-C2-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10C-141-C2-R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATS-10C-141-C2-R0
Kaihanga / Waitohu: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Whakaahuatanga hua HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766
Ngā Rauemi: ATS-10C-141-C2-R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATS-10C-141-C2-R0
Tau Wae ATS-10C-141-C2-R0 Kaihanga Advanced Thermal Solutions, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 27615 pcs Pepa Raraunga ATS-10C-141-C2-R0.pdf
Whānui 1.181" (30.00mm) Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 15.71°C/W @ 100 LFM
Hanga Square, Fins Raupapa pushPIN™
Ētahi Ingoa ATS-10C-141-C2-R0-ND
ATS17348
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Blue Anodized Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa 1.181" (30.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.394" (10.00mm)