VCAS04AP301R5DATWA
AVX CorporationAVX Corporation
VCAS04AP301R5DATWA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VCAS04AP301R5DATWA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua VARISTOR 180V 1A 0402
Ngā Rauemi: 1.VCAS04AP301R5DATWA.pdf2.VCAS04AP301R5DATWA.pdf3.VCAS04AP301R5DATWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VCAS04AP301R5DATWA
Tau Wae VCAS04AP301R5DATWA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga VARISTOR 180V 1A 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Varistor Voltage (Typ) 180V Varistor Voltage (Min) 150V
Varistor Voltage (Max) 210V Raupapa Automotive, AEC-Q200, PowerGuard
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 478-10587-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 30V Maximum AC Volts 21V
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.02J Whakaahuatanga Taipitopito 180V 1A Varistor Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
I teie nei - Te tere 1A Capacitance @ Frequency 1.5pF @ 1MHz