VCAS04AP182R0LATWA
AVX CorporationAVX Corporation
VCAS04AP182R0LATWA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VCAS04AP182R0LATWA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua VARISTOR 110V 1A 0402
Ngā Rauemi: 1.VCAS04AP182R0LATWA.pdf2.VCAS04AP182R0LATWA.pdf3.VCAS04AP182R0LATWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VCAS04AP182R0LATWA
Tau Wae VCAS04AP182R0LATWA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga VARISTOR 110V 1A 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Varistor Voltage (Typ) 110V Varistor Voltage (Min) 80V
Varistor Voltage (Max) 140V Raupapa Automotive, AEC-Q200, PowerGuard
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 478-10584-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 18V Maximum AC Volts 13V
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.02J Whakaahuatanga Taipitopito 110V 1A Varistor Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
I teie nei - Te tere 1A Capacitance @ Frequency 2pF @ 1MHz