SR325E684MAT
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR325E684MAT
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.68UF 50V Z5U RADIAL
Ngā Rauemi: SR325E684MAT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR325E684MAT
Tau Wae SR325E684MAT Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.68UF 50V Z5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172458 pcs Pepa Raraunga SR325E684MAT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Raupapa SkyCap® SR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi 10°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.390" (9.91mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial Te kaha 0.68µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SR331
SR331
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: KIT BOLTDOWN FOR 25/42/47U RACKS
I roto i te taonga: 4599 pcs
Tikiake: SR331.pdf
RFQ
SR325E105MARTR1
SR325E105MARTR1
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 1UF 50V Z5U RADIAL
I roto i te taonga: 197850 pcs
Tikiake: SR325E105MARTR1.pdf
RFQ
SR336
SR336
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: PANEL FAN ROOF 120V QUAD