SR325C105MAT
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR325C105MAT
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: SR325C105MAT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR325C105MAT
Tau Wae SR325C105MAT Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93908 pcs Pepa Raraunga SR325C105MAT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Raupapa SkyCap® SR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.390" (9.91mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 1µF