F971C336MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971C336MBAHT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971C336MBAHT3
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 20% 16V 1210
Ngā Rauemi: 1.F971C336MBAHT3.pdf2.F971C336MBAHT3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971C336MBAHT3
Tau Wae F971C336MBAHT3 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 20% 16V 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227377 pcs Pepa Raraunga 1.F971C336MBAHT3.pdf2.F971C336MBAHT3.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 478-11278-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.1 Ohm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 2.1 Ohm @ 100kHz
Te kaha 33µF