F971C336MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971C336MBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971C336MBA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.F971C336MBA.pdf2.F971C336MBA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971C336MBA
Tau Wae F971C336MBA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179788 pcs Pepa Raraunga 1.F971C336MBA.pdf2.F971C336MBA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 478-8580-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.091" (2.30mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.1 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 2.1 Ohm
Te kaha 33µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F971C336KCC
F971C336KCC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 33UF 16V 10% 2312