CWR29KB475KCFC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29KB475KCFC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR29KB475KCFC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2214
Ngā Rauemi: CWR29KB475KCFC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR29KB475KCFC
Tau Wae CWR29KB475KCFC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3434 pcs Pepa Raraunga CWR29KB475KCFC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Packaging Bulk
Paa / Case 2214 (5634 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1143
1010-1143-MIL
TAZF475K025LBMC0945
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Rae Rahi Tae F Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.085" (2.16mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore C (0.01%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2214 (5634 Metric) 700 mOhm Te kaha 4.7µF