CWR29KB225KCEC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29KB225KCEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR29KB225KCEC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 10% 25V 2010
Ngā Rauemi: CWR29KB225KCEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR29KB225KCEC
Tau Wae CWR29KB225KCEC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 10% 25V 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3151 pcs Pepa Raraunga CWR29KB225KCEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Packaging Bulk
Paa / Case 2010 (5125 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1138
1010-1138-MIL
TAZE225K025LBMC0945
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.065" (1.65mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore C (0.01%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2010 (5125 Metric) 1 Ohm Te kaha 2.2µF