CWR09HC475KB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09HC475KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR09HC475KB
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10% 15V 2010
Ngā Rauemi: CWR09HC475KB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR09HC475KB
Tau Wae CWR09HC475KB Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10% 15V 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8384 pcs Pepa Raraunga CWR09HC475KB.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Packaging Bulk
Paa / Case 2010 (5125 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1048
1010-1048-MIL
TAZE475K015CBMB0800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.065" (1.65mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore B (0.1%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2010 (5125 Metric) 4 Ohm Te kaha 4.7µF