CWR09HC336MB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09HC336MB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR09HC336MB
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 20% 15V 2915
Ngā Rauemi: CWR09HC336MB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR09HC336MB
Tau Wae CWR09HC336MB Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 20% 15V 2915 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4989 pcs Pepa Raraunga CWR09HC336MB.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Packaging Bulk
Paa / Case 2915 (7338 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1047
1010-1047-MIL
TAZH336M015CBMB0800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Rae Rahi Tae H Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.125" (3.17mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore B (0.1%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 900 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2915 (7338 Metric) 900 mOhm Te kaha 33µF