6LS102KBHCA
AVX CorporationAVX Corporation
6LS102KBHCA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6LS102KBHCA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 2KV Y5P RADIAL
Ngā Rauemi: 6LS102KBHCA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6LS102KBHCA
Tau Wae 6LS102KBHCA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 2KV Y5P RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4916 pcs Pepa Raraunga 6LS102KBHCA.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5P (B)
Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Te kaha 1000pF