6LS221KNDCM
AVX CorporationAVX Corporation
6LS221KNDCM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6LS221KNDCM
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 2KV Y5P RADIAL
Ngā Rauemi: 6LS221KNDCM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6LS221KNDCM
Tau Wae 6LS221KNDCM Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 2KV Y5P RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5609 pcs Pepa Raraunga 6LS221KNDCM.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5P (B)
Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 478-4290-3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Te kaha 220pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
6LS2
6LS2
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
I roto i te taonga: 501 pcs
Tikiake: 6LS2.pdf
RFQ
6LS2-L
6LS2-L
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V