2225GC682MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
2225GC682MAT9A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225GC682MAT9A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 6800PF 2KV X7R 2225
Ngā Rauemi: 1.2225GC682MAT9A.pdf2.2225GC682MAT9A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225GC682MAT9A
Tau Wae 2225GC682MAT9A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 2KV X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5831 pcs Pepa Raraunga 1.2225GC682MAT9A.pdf2.2225GC682MAT9A.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Te kaha 6800pF