2225GC682MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2225GC682MAT1A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225GC682MAT1A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 6800PF 2KV X7R 2225
Ngā Rauemi: 1.2225GC682MAT1A.pdf2.2225GC682MAT1A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225GC682MAT1A
Tau Wae 2225GC682MAT1A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 2KV X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79884 pcs Pepa Raraunga 1.2225GC682MAT1A.pdf2.2225GC682MAT1A.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono General Purpose