12103C105KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C105KAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12103C105KAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 25V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.12103C105KAT2A.pdf2.12103C105KAT2A.pdf3.12103C105KAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12103C105KAT2A
Tau Wae 12103C105KAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 25V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.060" (1.52mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 12103C105KAT2A-ND
12103C105KAT2A/3K
12103C105KAT2A\3K
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Te kaha 1µF