12103C105KAJ2A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C105KAJ2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12103C105KAJ2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 25V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.12103C105KAJ2A.pdf2.12103C105KAJ2A.pdf3.12103C105KAJ2A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12103C105KAJ2A
Tau Wae 12103C105KAJ2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 25V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.060" (1.52mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Te kaha 1µF