08054W106MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08054W106MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08054W106MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 4V X6S 0805
Ngā Rauemi: 08054W106MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08054W106MAT2A
Tau Wae 08054W106MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 4V X6S 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95984 pcs Pepa Raraunga 08054W106MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X6S
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X6S 0805 (2012 Metric)
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose