08054D106MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08054D106MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08054D106MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 4V X5R 0805
Ngā Rauemi: 08054D106MAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08054D106MAT2A
Tau Wae 08054D106MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 4V X5R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5656 pcs Pepa Raraunga 08054D106MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 08054D106MAT2A-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Te kaha 10µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
08053U120FAT9A
08053U120FAT9A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 12PF 25V NP0 0805
I roto i te taonga: 355227 pcs
Tikiake: 08053U120FAT9A.pdf
RFQ
08053U910FAT9A
08053U910FAT9A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 91PF 25V NP0 0805