06123C223MAT2S
AVX CorporationAVX Corporation
06123C223MAT2S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 06123C223MAT2S
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 25V X7R 0612
Ngā Rauemi: 06123C223MAT2S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 06123C223MAT2S
Tau Wae 06123C223MAT2S Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 25V X7R 0612 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140945 pcs Pepa Raraunga 06123C223MAT2S.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.56mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0612 (1632 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling