06123C154MAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
06123C154MAT2W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 06123C154MAT2W
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.15UF 25V X7R 0612
Ngā Rauemi: 1.06123C154MAT2W.pdf2.06123C154MAT2W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 06123C154MAT2W
Tau Wae 06123C154MAT2W Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.15UF 25V X7R 0612 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4878 pcs Pepa Raraunga 1.06123C154MAT2W.pdf2.06123C154MAT2W.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.040" (1.02mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0612 (1632 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry) Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric) Te kaha 0.15µF