05085C104MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
05085C104MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 05085C104MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 50V X7R 0508
Ngā Rauemi: 05085C104MAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 05085C104MAT2A
Tau Wae 05085C104MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 50V X7R 0508 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4269 pcs Pepa Raraunga 05085C104MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.040" (1.02mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0508 (1220 Metric) Ētahi Ingoa 478-2898-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) Te kaha 0.1µF