05085C103MAT2V
AVX CorporationAVX Corporation
05085C103MAT2V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 05085C103MAT2V
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 50V X7R 0508
Ngā Rauemi: 05085C103MAT2V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 05085C103MAT2V
Tau Wae 05085C103MAT2V Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 50V X7R 0508 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206956 pcs Pepa Raraunga 05085C103MAT2V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 10000pF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling Ratonga -
Ko te poari 0508 (1220 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga 05085C103MAT2V Te Kāhua Ara 0.030" (0.76mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL (Reverse Geometry)
Raatau Kore - Whakaahua nui 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 50V X7R 0508