04026D223MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04026D223MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04026D223MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 6.3V X5R 0402
Ngā Rauemi: 1.04026D223MAT2A.pdf2.04026D223MAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04026D223MAT2A
Tau Wae 04026D223MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 6.3V X5R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4003 pcs Pepa Raraunga 1.04026D223MAT2A.pdf2.04026D223MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.56mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) Te kaha 0.022µF