04026D156MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04026D156MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04026D156MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 15UF 6.3V X5R 0402
Ngā Rauemi: 1.04026D156MAT2A.pdf2.04026D156MAT2A.pdf3.04026D156MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04026D156MAT2A
Tau Wae 04026D156MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 15UF 6.3V X5R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui 15µF
Te matotoru (Max) X5R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 478-9837-2 Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga 04026D156MAT2A
Te Kāhua Ara 0.022" (0.56mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 15µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 15UF 6.3V X5R 0402