04023K150FBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023K150FBSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04023K150FBSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 15PF 25V 0402
Ngā Rauemi: 04023K150FBSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04023K150FBSTR
Tau Wae 04023K150FBSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 15PF 25V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 224127 pcs Pepa Raraunga 04023K150FBSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 478-11434-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss
Whakaahuatanga Taipitopito 15pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) Te kaha 15pF