04023JR65PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023JR65PBSTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04023JR65PBSTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 0.65PF 25V 0402
Ngā Rauemi: 04023JR65PBSTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04023JR65PBSTR
Tau Wae 04023JR65PBSTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 0.65PF 25V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208118 pcs Pepa Raraunga 04023JR65PBSTR.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.02pF
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Whakaahuatanga Taipitopito 0.65pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
Te kaha 0.65pF