AWHW-40G-0102-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWHW-40G-0102-T
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN HEADER LOW-PRO 40POS 30AU
Ngā Rauemi: AWHW-40G-0102-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWHW-40G-0102-T
Tau Wae AWHW-40G-0102-T Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN HEADER LOW-PRO 40POS 30AU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36319 pcs Pepa Raraunga AWHW-40G-0102-T.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 40 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei Whakanoho 0.354" (9.00mm) Tae Whakanoho Gray
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 40 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.224" (5.70mm)