AWHW-40A-0102-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW-40A-0102-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWHW-40A-0102-T
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN HEADR R/A LO-PRO 40POS 30AU
Ngā Rauemi: AWHW-40A-0102-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWHW-40A-0102-T
Tau Wae AWHW-40A-0102-T Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN HEADR R/A LO-PRO 40POS 30AU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21293 pcs Pepa Raraunga AWHW-40A-0102-T.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa AWHW40A-0102
AWHW40A-0102-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.352" (8.95mm)
Tae Whakanoho Gray Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.124" (3.15mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.224" (5.70mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -