AWH24G-E232-IDC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH24G-E232-IDC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWH24G-E232-IDC
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN PIN IDC 24POS W/ FLANGE
Ngā Rauemi: AWH24G-E232-IDC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
72 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWH24G-E232-IDC
Tau Wae AWH24G-E232-IDC Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN PIN IDC 24POS W/ FLANGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35198 pcs Pepa Raraunga AWH24G-E232-IDC.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire -
Raupapa - Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm)
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Feed Through Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Long
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Rectangular Header Connector IDC Gold Momo Hoapā Male Pin