AWH24G-0232-T
Assmann WSW ComponentsAssmann WSW Components
AWH24G-0232-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWH24G-0232-T
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 24POS VERT LONG GOLD
Ngā Rauemi: AWH24G-0232-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
84 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWH24G-0232-T
Tau Wae AWH24G-0232-T Kaihanga Assmann WSW Components
Whakaahuatanga CONN HEADER 24POS VERT LONG GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73298 pcs Pepa Raraunga AWH24G-0232-T.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Brass Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Cable/Wire
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa -
Mokowhitu Haupae - Te Tae Shrouded - 4 Wall RoHS Tūnga Tray
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.130" (3.30mm) Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 24
Tau o Hoapā - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu All Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Waehanga Kaihanga AWH24G-0232-T Length - Pouaka (Tae) -
Rauemi Whakanoho Tin Teitei Whakanoho -
Ngā āhuatanga Keying Slot Whakaahua nui 24 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Whakaahuatanga CONN HEADER 24POS VERT LONG GOLD Whakatauranga onamata 3A
I teie nei - Max / Whakapā Latch Lock/Eject Hooks, Long Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.100" (2.54mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Gold Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Flash
Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.669" (17.00mm) Momo Hononga Header
Tautuhinga Moni Gray
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AWH24G-0222-IDC-R
AWH24G-0222-IDC-R
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: CONN PIN IDC 24POS SHORT W/O EAR
I roto i te taonga: 5556 pcs
Tikiake: AWH24G-0222-IDC-R.pdf
RFQ
AWH24G-E222-IDC-R
AWH24G-E222-IDC-R
Whakaahuatanga: CONN PIN IDC 24POS W/ FLANGE
I roto i te taonga: 5693 pcs
Tikiake: AWH24G-E222-IDC-R.pdf
RFQ
AWH24G-0232-T-R
AWH24G-0232-T-R
Whakaahuatanga: CONN HEADER 24POS VERT LONG GOLD