A-CCS20-Z-SM
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS20-Z-SM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-CCS20-Z-SM
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET PLCC 20POS TIN
Ngā Rauemi: A-CCS20-Z-SM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-CCS20-Z-SM
Tau Wae A-CCS20-Z-SM Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN SOCKET PLCC 20POS TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5454 pcs Pepa Raraunga A-CCS20-Z-SM.pdf
Momo PLCC Waenga Whakamutunga 0.130" (3.30mm)
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pitch - Pouaka 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa A-CCS-20-Z-SM
ACCS20ZSM
AE7339
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) 20 (4 x 5)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Ngā āhuatanga Closed Frame
Whakatauranga onamata 1A Whakaaetanga Whakaaetanga 30 mOhm
Whakapā Hoahoa - Pouaka Phosphor Bronze Whakaaetanga Whakaaetanga - Nga Tae Phosphor Bronze
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A-CCS20-Z
A-CCS20-Z
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: CONN SOCKET PLCC 20POS TIN
I roto i te taonga: 5116 pcs
Tikiake: A-CCS20-Z.pdf
RFQ
A-CCS28-Z
A-CCS28-Z
Whakaahuatanga: CONN SOCKET PLCC 28POS TIN
I roto i te taonga: 4582 pcs
Tikiake: A-CCS28-Z.pdf
RFQ
A-CCS-044-Z-T
A-CCS-044-Z-T
Whakaahuatanga: CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
Tikiake: A-CCS-044-Z-T.pdf
A-CCS20-Z-SM-R
A-CCS20-Z-SM-R