A-CCS-044-Z-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS-044-Z-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-CCS-044-Z-T
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
Ngā Rauemi: A-CCS-044-Z-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-CCS-044-Z-T
Tau Wae A-CCS-044-Z-T Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN SOCKET PLCC 44POS TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119298 pcs Pepa Raraunga A-CCS-044-Z-T.pdf
Momo PLCC Waenga Whakamutunga 0.132" (3.35mm)
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pitch - Pouaka 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)