PTKM500R-59H
Hua Hua
Tau Wae: PTKM500R-59H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH
Ngā Rauemi: PTKM500R-59H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTKM500R-59H
Tau Wae PTKM500R-59H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10743 pcs Pepa Raraunga PTKM500R-59H.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.150" Dia (29.21mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PTKMR
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa PTKM500R-59H BULK 100 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 500µH Teitei - Tae (Max) 0.475" (12.06mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 800kHz Whakaahuatanga Taipitopito 500µH Shielded Toroidal Inductor 2.6A 160 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.6A
I teie nei - Maama 1.1A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PTKM500-894VM
PTKM500-894VM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH
I roto i te taonga: 6105 pcs
Tikiake: PTKM500-894VM.pdf
RFQ
PTKM500R-894H
PTKM500R-894H
Kaihanga: API Delevan
I roto i te taonga: 13207 pcs
Tikiake: PTKM500R-894H.pdf
RFQ
PTKM500R-59
PTKM500R-59
Whakaahuatanga: FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH