PTKM500-894VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTKM500-894VM
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH
Ngā Rauemi: PTKM500-894VM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTKM500-894VM
Tau Wae PTKM500-894VM Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6105 pcs Pepa Raraunga PTKM500-894VM.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PTKM-VM
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa PTKM500-894VM BULK 100 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 500µH Teitei - Tae (Max) 1.475" (37.46mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 700kHz Whakaahuatanga Taipitopito 500µH Shielded Toroidal Inductor 3.4A 131 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 131 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.4A
I teie nei - Maama 1.4A