PT1000R-1400HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PT1000R-1400HM
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 1.8A 620 MOHM TH
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT1000R-1400HM
Tau Wae PT1000R-1400HM Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 1.8A 620 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12788 pcs Pepa Raraunga
Momo Toroidal Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.400" Dia (35.56mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PTR
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa PT1000R-1400HM BULK 100 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) 0.550" (13.97mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Toroidal Inductor 1.8A 620 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 620 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.8A