PT1000-2050
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PT1000-2050
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 5.9A 200 MOHM TH
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT1000-2050
Tau Wae PT1000-2050 Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 5.9A 200 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16355 pcs Pepa Raraunga
Momo Toroidal Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.050" Dia x 0.850" W (52.07mm x 21.59mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PT
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa PT1000-2050 BULK 100 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 200 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Whakatauranga onamata 5.9A
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PT1000-1750HM
PT1000-1750HM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 3.1A 420 MOHM TH
I roto i te taonga: 13133 pcs
Tikiake:
RFQ
PT1000-2050-VM
PT1000-2050-VM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 5.9A 200 MOHM TH