5022R-432F
API DelevanAPI Delevan
5022R-432F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5022R-432F
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
Ngā Rauemi: 5022R-432F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5022R-432F
Tau Wae 5022R-432F Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20419 pcs Pepa Raraunga 5022R-432F.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 5022R
Ratonga - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 5022R-432F 800 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 4.3µH Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 95MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.3µH Unshielded Inductor 390mA 2.4 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 390mA