5022R-431J
API DelevanAPI Delevan
5022R-431J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5022R-431J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM
Ngā Rauemi: 5022R-431J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5022R-431J
Tau Wae 5022R-431J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61339 pcs Pepa Raraunga 5022R-431J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 5022R
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 5022R-431J 800 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 430nH Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 315MHz Whakaahuatanga Taipitopito 430nH Unshielded Inductor 1.825A 110 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.825A