4232R-121F
Hua Hua
Tau Wae: 4232R-121F
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM
Ngā Rauemi: 4232R-121F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4232R-121F
Tau Wae 4232R-121F Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32468 pcs Pepa Raraunga 4232R-121F.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 4232R
Ratonga - Q @ Freq 20 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 4232R-121F TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 120nH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 220MHz Whakaahuatanga Taipitopito 120nH Unshielded Wirewound Inductor 493mA 500 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Whakatauranga onamata 493mA
Ngā Hua e hāngai ana
4232R-121G
4232R-121G
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM
I roto i te taonga: 47100 pcs
Tikiake: 4232R-121G.pdf
RFQ
4232R-103K
4232R-103K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD
I roto i te taonga: 75936 pcs
Tikiake: 4232R-103K.pdf
RFQ
4232R-122F
4232R-122F
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.2UH 480MA 900 MOHM
Tikiake: 4232R-122F.pdf
4232R-102K
4232R-102K
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Tikiake: 4232R-102K.pdf
4232R-103J
4232R-103J
Tikiake: 4232R-103J.pdf
4232R-121J
4232R-121J
Tikiake: 4232R-121J.pdf
4232R-121K
4232R-121K