4232R-103H
Hua Hua
Tau Wae: 4232R-103H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD
Ngā Rauemi: 4232R-103H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4232R-103H
Tau Wae 4232R-103H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69414 pcs Pepa Raraunga 4232R-103H.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 4232R
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 4232R-103H TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 4.3 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 4.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 220mA
Ngā Hua e hāngai ana
4232R-103F
4232R-103F
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD
I roto i te taonga: 30576 pcs
Tikiake: 4232R-103F.pdf
RFQ
4232R-102K
4232R-102K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD