1812R-821J
API DelevanAPI Delevan
1812R-821J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812R-821J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM
Ngā Rauemi: 1812R-821J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812R-821J
Tau Wae 1812R-821J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80795 pcs Pepa Raraunga 1812R-821J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1812R
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 1812R-821J TR 650 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 820nH Teitei - Tae (Max) 0.190" (4.83mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 140MHz Whakaahuatanga Taipitopito 820nH Unshielded Inductor 354mA 1.6 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 354mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1812R-822H
1812R-822H
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM
I roto i te taonga: 69991 pcs
Tikiake: 1812R-822H.pdf
RFQ
1812R-822J
1812R-822J
Kaihanga: API Delevan
I roto i te taonga: 81292 pcs
Tikiake: 1812R-822J.pdf
RFQ
1812R-822K
1812R-822K
Tikiake: 1812R-822K.pdf
1812R-822F
1812R-822F
Tikiake: 1812R-822F.pdf
1812R-821F
1812R-821F
Whakaahuatanga: FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM
Tikiake: 1812R-821F.pdf
1812R-820K
1812R-820K
Whakaahuatanga: FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM