1812R-820J
API DelevanAPI Delevan
1812R-820J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812R-820J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM
Ngā Rauemi: 1812R-820J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812R-820J
Tau Wae 1812R-820J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99949 pcs Pepa Raraunga 1812R-820J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1812R
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 1812R-820J TR 650 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 82nH Teitei - Tae (Max) 0.190" (4.83mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 750MHz Whakaahuatanga Taipitopito 82nH Unshielded Inductor 700mA 250 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Whakatauranga onamata 700mA