103R-100M
Hua Hua
Tau Wae: 103R-100M
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 103R-100M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 103R-100M
Tau Wae 103R-100M Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26209 pcs Pepa Raraunga 103R-100M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 103R
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 103R-100M TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 10nH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.91mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.7GHz Whakaahuatanga Taipitopito 10nH Unshielded Inductor 1.27A 60 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.27A
Ngā Hua e hāngai ana
103R-100MS
103R-100MS
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
I roto i te taonga: 22361 pcs
Tikiake: 103R-100MS.pdf
RFQ
103R-101K
103R-101K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM
I roto i te taonga: 26597 pcs
Tikiake: 103R-101K.pdf
RFQ
103R-100K
103R-100K